Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb
Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb
Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb
Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb

Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320

4 133.03 Kč

Dostupnost:Skladem
+
Přidat do košíku Přidat na seznam přání

100% originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320

Štítky: 10g sfp, vsol olt, gpon 2 port, gpon olt, metr pon, 2 port gpon olt, zte gpon, ftth box, POE, olt gpon 4 porty.

Značka Wowphoon
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu HUVQ

Napsat svou recenzi!

Související produkty

496.38 Kč
Gpon modem Hisense sfp gpon olt modul pon Třídy C++ používá v gc8b a gc0b gcob deska pro GPON OLT AN5516-04
Modul odpovídá značce a může být použit pouze na značky deska. Například, Huawei c++ modul může být použit pouze na Huawei desky. ZTE modul může být použit pouze v ZTE desky. Hisense, WTD a UBO jsou vhodné pro desku. Příslušenství lze zakoupit samostatně, klikněte na obrázek
3 696.89 Kč
250 KS SC UPC Rychlý Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm
Popis Rychlá Montáž Konektor (také s názvem Ne-polského Svazku , Pre-polského Svazku nebo Fast Connector ) je snadný-k-instalaci zařízení. Žádný nástroj nebo přípravek je nutné. Je univerzální pro 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kabel. byl navržen pro rychlé
224.31 Kč
SC/UPC náměstí holé vlákno optický adaptér SC holé fiber optic adaptér, kovový Metr holé optických vláken, spojky doprava Zdarma
SC/UPC náměstí holé vlákno optický adaptér SC holé vlákno optický adaptér SC metal, Náměstí holé optických vláken, spojky doprava Zdarma Popis Produktu SC holé fiber optic adaptér Metrů bydlení . fc/pc holé vlákno adaptér . fc holé adaptér adaptér je mechanické zařízení určené
432.00 Kč
2000pcs Nový Konektor 60MM Optických Vláken Teplem Smrštitelné Trubice Hot-Melt chrániče Potrubí trubka pro holé
z nerezové oceli drát zvýšit warp Vnitřní průměr 2.15 mm Vnější průměr 3.3 mm
2 056.13 Kč
Původní Importované německé Wanman WEINMANN Spánek Stroj Respirátor Joyce Příslušenství Nosní Maska Ventilace Nosní Maskou
Původní Importované německé Wanman WEINMANN Spánek Stroj Respirátor Joyce Příslušenství Nosní Maska Ventilace Nosní Maskou Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem Tipy, které Vám pomohou Pro Brazílii kupující, pokud zvolíte
210.60 Kč
25/50/100/200ks LC APC Duplex single-mode Vlákno optický Adaptér LC Optických vláken, spojky LC APC optické příruba LC konektor
LC/APC LC/APC Singlemode Duplex SC Typ Plastové Optické Vlákno Adaptér, 0.2 dB průchozí útlum Fiber optic adaptér, někdy také nazývá vazební člen, je malý přístroj určený k ukončení nebo propojení optických kabelů nebo optických vláken konektory mezi dvěma optických vláken
97.61 Kč
FTTH Optické Vlákno Řezací Čepele 12 Povrchu Řezných Nástrojů FC-6S Optické Vlákno Řezací Nůž Optické Vlákno Sekáček Vlákno Fréza
Úvod: Sumitomo FC-6S Vlákno Sekáček Nůž Přesné řezání Umístěny s vysokou přesností Dobrá odolnost proti opotřebení Vlastnosti: Sekáček Model: FC-6S, Materiál: Karbid Wolframu Čepele: 12 Boku Velikost: 20mm (D) * 3.4 mm (T) Sekáček Životnost: 20000 krát obsah Balení: 1 vlákno sekáček
955.17 Kč
SMA 905 - ST (samice-samice) Adaptér, Kovové Pouzdro, Simplex
Doprava: 1. Zajistíme dodávku od pondělí do pátku. Poštovné zahrnuje balení a manipulační poplatky. 2. To trvá přibližně 30 až 40 dnů (USA, CA, AU,). Ostatní země 40-60 pracovních dnů, přesný čas doručení závisí na poštovní procesu. 3. Pokud nechcete dostávat
2 285.63 Kč
Originál Nové PPPOE F601 V6.0 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejnou funkci jako ONU verze 6.0
F601 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejné funkce jako verze 6.0 Podpora PPPOE Popis produktu: F601 je GPON Optické Sítě Terminál určený pro HGU (Home Gateway Unit), používané v FTTH scénář, který podporuje L3 funkce na pomoc uživatel vytvořit inteligentní domácí
456.71 Kč
Doprava zdarma 650 nm Optické Vlákno Laserpen Vizuální Poruchy Lokátor Laser 10mw 20 mw 30 mw
Doprava zdarma 650 nm Optické Vlákno Laserpen Vizuální Poruchy Lokátor Laser 10mw 20 mw 30 mw Tento Pentype VFL je speciálně navržen pro terénní pracovníky, kteří potřebují efektivní a úsporný nástroj na vlákno obrysu, vláken, směrování a kontinuitu kontrola v optických sítích.
202.50 Kč
Vysoký Výkon 1 pár Swift EI24 Elektrody Pro Swift KF4 KF4A Vláken Optických Fusion Stroj lectrode tyče Doprava Zdarma
Vysoký Výkon 1 pár Swift EI24 Elektrody Pro Swift KF4 KF4A Vláken Optických Fusion Stroj lectrode tyče Doprava Zdarma Název: Elektrické svařovací elektrody tyč Model: KF4 KF4A Původu: Čína Vybití:> 4000 Ztráty: Jižní Korea Swift Optických Náhradní Elektrody pro Swift KF4 KF4A Fusion