Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb
Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb
Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb
Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320 thumb

Originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320

4 133.03 Kč

Dostupnost:Skladem
+
Přidat do košíku Přidat na seznam přání

100% originální ZTE HUVQ 4 porty 10G uplink deska s 2 ks 10G a 2 ks 1,25 G uplink moduly použít pro ZTE OLT C300 C320

Štítky: 10g sfp, vsol olt, gpon 2 port, gpon olt, metr pon, 2 port gpon olt, zte gpon, ftth box, POE, olt gpon 4 porty.

Značka Wowphoon
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu HUVQ

Napsat svou recenzi!

Související produkty

12 191.41 Kč
OTDR 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Volitelné Vlnové délky Optický Reflektometr OTDR FTTH S VFL OPM OLS Událost Mapě
Úvod SC350 série Optical Time Domain Reflektometr(OTDR) je nová generace inteligentní přístroj pro detekci optických komunikačních systémů. S popularizovat optické sítě stavby ve městech a na venkově, měření optické sítě se stal krátké a rozptýlit,SC350 je speciálně navržen
4 087.34 Kč
HD video AHD CVI Vlákno optický převodník, 16-CH 960P 720P video vlákno optický vysílač, single-mode single fiber 20KM
Přehled Produktu HDCVI/AHD/TVI HD koaxiální optický vysílač může převést HD videa snímán řádek po řádku do optické signály, které použití analogové modulace technologie v souladu s koaxiální kabel-based HD video přenos specifikace. Vzhledem k přijetí PFM modulace technologie,
892.86 Kč
DAC Kabel 2 m (7 ft) Cisco QSFP-H40G-CU2M Kompatibilní 40G QSFP+ Pasivní Direct Attach Copper Cable
Podrobnosti o produktu: Cisco Originální: QSFP-H40GB-CU02M Název Dodavatele Go-Fibereasy Konektor Typ: QSFP+ na QSFP+ Max Rychlost Dat 40Gbps Minimální Poloměr Ohybu: https: 35 mm Drát AWG 30AWG Kabel Délka 2meters(7 ft) Materiál pláště PVC(OFNR) Teplota -25 až 70°C Protokolů 40G InfiniBand
206.03 Kč
LAN Sítě Ethernet RJ45, 1 Samec, 3 Samice Konektor Splitter Kabel Adaptéru r60
Popis: Typ položky: RJ45 Linka délka: 24cm Typ: Síťový kabel Model: RJ45 bod tři Drát materiál: Měď Hmotnost: 35g Materiál: ABS Použitelné zařízení: Osobní počítače Balíček zahrnuje: 1*RJ45 Poznámka: Barvy
1 703.06 Kč
18 V 1 FTTH Optické Vlákno Splice Tool Kit s Optický Power Meter a 10MW Visual Fault Locator SKL-6C Optické Vlákno Sekáček
18 V 1 FTTH Optické Vlákno Splice Tool Kit s Optický Power Meter a 10MW Visual Fault Locator SKL-6C Optické Vlákno Sekáček Vlastnosti: LD zdroj světla CW & MOD režim práce FC, SC, ST univerzální konektor Stabilní výstupní frekvence dálku odhalit Silné a odolné pouzdro Pera typu design,
249.23 Kč
FC Ženské LC Mužské Optický Adaptér FC-LC Hybridní Adaptér
FC Ženské LC Mužské Optický Adaptér FC-LC Hybridní Adaptér To FC(Female) SC(Samec) typ optické hybridní adaptér je regulovaný typ vlákna-vložený adaptér konektor který se podrobí operaci sestřihu a spojení mezi optickými vlákny. 1. Hybridní typ adaptéru: FC(Female),
210.60 Kč
25/50/100/200ks LC APC Duplex single-mode Vlákno optický Adaptér LC Optických vláken, spojky LC APC optické příruba LC konektor
LC/APC LC/APC Singlemode Duplex SC Typ Plastové Optické Vlákno Adaptér, 0.2 dB průchozí útlum Fiber optic adaptér, někdy také nazývá vazební člen, je malý přístroj určený k ukončení nebo propojení optických kabelů nebo optických vláken konektory mezi dvěma optických vláken
2 285.63 Kč
Originál Nové PPPOE F601 V6.0 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejnou funkci jako ONU verze 6.0
F601 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejné funkce jako verze 6.0 Podpora PPPOE Popis produktu: F601 je GPON Optické Sítě Terminál určený pro HGU (Home Gateway Unit), používané v FTTH scénář, který podporuje L3 funkce na pomoc uživatel vytvořit inteligentní domácí
737.09 Kč
100KS FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC rychlé konektor SC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor SC Konektor doprava Zdarma
100KS vysoce kvalitní SC single-mode fiber optic SC APC rychlospojka FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor doprava Zdarma Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější způsob, jak dodat zboží
225.97 Kč
Vysoce Kvalitní Čtvercového Typu Holé Vlákno Adaptér SC APC Adaptér
Vysoce Kvalitní Čtvercového Typu Holé Vlákno Adaptér SC APC Adaptér Popis Produktu Adaptér je mechanické zařízení určené pro zarovnání optických vláken konektory. Obsahuje propojení rukáv, který drží dvě koncovky dohromady. Holé vlákno optický adaptér se
311.54 Kč
Doprava zdarma NOVÉ Elektrody pro INNO ifs15 ifs-15a ifs-15h ifs-10 V3 V5 V7 Fusion Splicer Elektrody
NOVÉ Elektrody pro INNO ifs15 ifs-15a ifs-15h ifs-10 view3 view5 view7 Fusion Splicer Elektrody
442.17 Kč
MPO Cleaner 600 Krát Konektor Fiber Čisticí Nástroj, Čištění Jedním Kliknutím Cleaner pro MPO, MTP
MPO Cleaner je vysoce výkonné zařízení určené pro čištění dutinkou end-tváře MPO a MTP konektory. Nákladově efektivní nástroj pro čištění vláken koncové plochy bez použití alkoholu. To šetří čas tím, že účinně čištění všech 12 vláken najednou. MPO konektor cleaner je