Doprava zdarma Comptyco-81S Optických Svářeč Baterie AUA-81S FS-60C FS-60F fusion splicer Baterie thumb

Doprava zdarma Comptyco-81S Optických Svářeč Baterie AUA-81S FS-60C FS-60F fusion splicer Baterie

2 180.54 Kč

Dostupnost:Skladem
+
Přidat do košíku Přidat na seznam přání

Doprava zdarma Comptyco-81S Optických Svářeč Baterie AUA-81S FS-60C FS-60F fusion splicer Baterie

Štítky: rychle konektoru optického, svářečku optických vláken, fiber fusion stroj, optická svářečka vicky, cwdm sfp modul, fiber optic, fusion splicer, vlákno svářečku, optického svaru, fiber optic olt.

Číslo Modelu AI-81s
Značka AUA

Napsat svou recenzi!

Související produkty

4 087.34 Kč
HD video AHD CVI Vlákno optický převodník, 16-CH 960P 720P video vlákno optický vysílač, single-mode single fiber 20KM
Přehled Produktu HDCVI/AHD/TVI HD koaxiální optický vysílač může převést HD videa snímán řádek po řádku do optické signály, které použití analogové modulace technologie v souladu s koaxiální kabel-based HD video přenos specifikace. Vzhledem k přijetí PFM modulace technologie,
892.86 Kč
DAC Kabel 2 m (7 ft) Cisco QSFP-H40G-CU2M Kompatibilní 40G QSFP+ Pasivní Direct Attach Copper Cable
Podrobnosti o produktu: Cisco Originální: QSFP-H40GB-CU02M Název Dodavatele Go-Fibereasy Konektor Typ: QSFP+ na QSFP+ Max Rychlost Dat 40Gbps Minimální Poloměr Ohybu: https: 35 mm Drát AWG 30AWG Kabel Délka 2meters(7 ft) Materiál pláště PVC(OFNR) Teplota -25 až 70°C Protokolů 40G InfiniBand
10 592.20 Kč
Původní Finisar FTLX1471D3BCL 10 gbps Optické Moduly SFP Fiber Moduly Single mode Fiber 1310nm 10km LC SFP Optický Modul,
SFP+10G Modulů Původní Finisar FTLX1471D3BCL SFP-LR-10G-1310nm-10 km Optický Modul Vezměte Prosím Na Vědomí: 1.Dobrý den, tak, aby to kompatibilní s vybraným přepínače. Prosím, řekněte nám přístroj značky, jako je Cisco, MikroTik, Díky! 2.OEM a ODM, prosím, kontaktujte nás
6 023.01 Kč
Původní Z TE 8 portů s moduly GTGO deska s B+ či C+ pro C300 a C320.
Původní Z TE 8ports s moduly GPON deska pro C300 nebo C320 OLT. Následující modul:
290.56 Kč
OTDR Spuštění Kabel Vlákno Prsten OTDR Eliminator Singlemode 9/125um G652D 1km FC/SC/LC/ST UPC/APC Konektor
OTDR Spuštění Kabel Vlákno Prsten OTDR Eliminator Singlemode 9/125um G652D 1km FC/SC/LC/ST UPC/APC Konektor Upozornění: 1. Konektory: OTDR spuštění kabely mohou být přidány s některými, jako je FC-FC, SC-SC, FC-SC, ST-ST, atd. Polština , jako jsou UPC/PC/APC Prosím, pošlete nám vaše
1 885.83 Kč
FTTH 1550nm 10mW FTTH micro optický vysílač, model OTH-1015-10mw 47-1000MHz 1550NM s SC/APC optické vlákno connnector
······Specifikace······ FTTH 1550nm 10mW FTTH micro optický vysílač, model OTH-1015-10mw 47-1000MHz 1550NM s SC/APC optické vlákno connnector Vlastnosti: určeno pro FTTH(Fiber to The Home) sítě Vynikající Linearity a rovinnosti Single-mode vlákno vysoký návrat ztráty
962.23 Kč
1CH telefon na optický převodník PCM Voice over Vlákno Optický Media Konvertor fiber
popis produktu: 1 kanál POTS (Plain Old Telephone System) telefonní linky přes vlákno converter / extender. Tento Voice over Fiber converter používá RJ-11C modulární konektory pro každý mědi pár spojení. FXO typ jednotka se připojí na telefonní linku (PSTN) nebo PBX stanice linky
249.23 Kč
FC Ženské LC Mužské Optický Adaptér FC-LC Hybridní Adaptér
FC Ženské LC Mužské Optický Adaptér FC-LC Hybridní Adaptér To FC(Female) SC(Samec) typ optické hybridní adaptér je regulovaný typ vlákna-vložený adaptér konektor který se podrobí operaci sestřihu a spojení mezi optickými vlákny. 1. Hybridní typ adaptéru: FC(Female),
210.60 Kč
25/50/100/200ks LC APC Duplex single-mode Vlákno optický Adaptér LC Optických vláken, spojky LC APC optické příruba LC konektor
LC/APC LC/APC Singlemode Duplex SC Typ Plastové Optické Vlákno Adaptér, 0.2 dB průchozí útlum Fiber optic adaptér, někdy také nazývá vazební člen, je malý přístroj určený k ukončení nebo propojení optických kabelů nebo optických vláken konektory mezi dvěma optických vláken
456.71 Kč
Doprava zdarma 650 nm Optické Vlákno Laserpen Vizuální Poruchy Lokátor Laser 10mw 20 mw 30 mw
Doprava zdarma 650 nm Optické Vlákno Laserpen Vizuální Poruchy Lokátor Laser 10mw 20 mw 30 mw Tento Pentype VFL je speciálně navržen pro terénní pracovníky, kteří potřebují efektivní a úsporný nástroj na vlákno obrysu, vláken, směrování a kontinuitu kontrola v optických sítích.
202.50 Kč
Vysoký Výkon 1 pár Swift EI24 Elektrody Pro Swift KF4 KF4A Vláken Optických Fusion Stroj lectrode tyče Doprava Zdarma
Vysoký Výkon 1 pár Swift EI24 Elektrody Pro Swift KF4 KF4A Vláken Optických Fusion Stroj lectrode tyče Doprava Zdarma Název: Elektrické svařovací elektrody tyč Model: KF4 KF4A Původu: Čína Vybití:> 4000 Ztráty: Jižní Korea Swift Optických Náhradní Elektrody pro Swift KF4 KF4A Fusion